Martın 12-dən 28 mayın qarşısında avtomobil saxlamaq mümkün olmayacaq
Martın 12-dən etibarən metronun 28 may stansiyasının qarşsında avtomobillərin saxlanılmasına qadağa ...
Bakıda torpaq sahəsi almaq uzun müddətli sərmayə kimi çox cəlbedici bir seçimdir. Torpaq sahələrinin qiymətləri, xüsusən də şəhərin inkişaf edən ərazilərində ilbəil artır. Böyük layihələr üçün ən uyğun yerlər Xətai rayonunda "Ağ Şəhər" və Bayıl ərazisidir. Bu ərazilər sözün həqiqi mənasında böyük potensiala malikdir və burada torpaq almaq sərmayə qoyuluşu üçün mükəmməl bir yoldur. Əlavə olaraq daha kiçik layihələr üçün Badamdar, Gənclik - Teymur Əliyev küçəsi, və Xətai rayonunun Nobel prospekti, habelə, Mərdəkan və hal-hazırda "Sea Breeze" layihəsinə görə çox surətlə inkişaf edən Nardaran qəsəbəsini qeyd etmək olar.
Torpaq sahəsi alarkən diqqət yetirilməli olan əsas məqamlardan biri onun yerləşməsidir. Yaxşı infrastruktura malik və gələcəkdə inkişaf edəcək bir ərazidə yerləşən torpaq sahəsi, daha yüksək gəlir gətirə bilər.
Əlavə olaraq, torpaq sahəsinin hüquqi vəziyyətini yoxlamaq, sənədlərinin düzgün olduğunu təsdiqləmək üçün mütləq hüquqşünas məsləhəti almaq lazımdır ki, bütün bu işlərdə "AREA" sizə yardımçı olmağa hazırdır. Unutmayın, əmlaka qoyulan yatırım, ən gəlirli yatırımlardan biri hesab olunur.
Əlaqə: